Wybierając po lewej stronie ikonki z muzyką przechodzicie do Ceneo, na którym, w najtańszych rynkowych cenach możecie nabyć piękne piosenki dla dzieci, między innymi:

Piosenki naszego dzieciństwa. Jedzie pociąg z daleka, Krakowiaczek jeden czy Pieski małe dwa to piosenki znane wszystkim dzieciom oraz ich rodzicom i dziadkom.

W książeczce zebrano melodie przekazywane z pokolenia na pokolenie, które na długo zajmą uwagę zarówno małych, jak i większych pociech. Całości dodają uroku barwne, wesołe ilustracje, które wraz z piosenkami uczynią z tej pozycji ulubiony śpiewnik Twojego Dziecka. Książeczkę wzbogacono o zapis nutowy i chwyty gitarowe. Pomoże przedszkolakom, zuchom i „starszakom” zorganizować wolne chwile i rozwinąć muzyczne pasje. Do śpiewnika dołączono PŁYTĘ CD z popularnymi utworami w wykonaniu m.in. Joanny Jabłczyńskiej, Michała Milowicza i Teresy Lipowskiej. Piosenki naszego dzieciństwa – idealny prezent dla dziecka w każdym wieku!

Piosenki perełki. zabawy z muzyką dla dzieci + CD Jest to zbiór dziesięciu piosenek i zabaw przeznaczonych zarówno dla przedszkolaków, jak i dzieci w młodszym wieku szkolnym. Utwory mają prostą melodię i łatwe do zapamiętania słowa, a zabawy są krótkie i lubiane przez dzieci. Wśród przedstawionych propozycji jest m.in. zabawa na powitanie, zabawa paluszkowa, masażyk, zabawa w kole czy w pociąg. Dzieci bawiąc się, doskonalą koordynację ruchową i orientację przestrzenną, kształcą uwagę i pamięć, uczą się wyrażać emocje, a przede wszystkim przyjemnie spędzają czas.

Karaoke dla dzieci Wesole Piosenki (Gra PC) Karaoke dla Dzieci: Wesołe Piosenki to gra muzyczna dla dzieci, w której przygotowane zostały piosenki dla najmłodszych w wersji karaoke. Do nośnika z grą dołączony został mikrofon. Na płycie program w dwóch wersjach: telewizyjnej – przeznaczonej dla stacjonarnych (filmowych) odtwarzaczy DVD, i komputerowej – przeznaczonej dla komputerów PC.

Piosenki dla przedszkolaka + CD zbiór piosenek o różnej tematyce autorstwa znanej krakowskiej pisarki, opracowany zgodnie z podstawą programową MEN, przeznaczony dla dzieci w wiek…

SingStar Kraina Lodu (Gra PS4) Wyjątkowa wersja SingStara przeznaczona dla fanów jednej z najpopularniejszych animacji Disneya – Kraina Lodu (Frozen). Tytuł został wypuszczony na konsole PlayStation 3 i PlayStation 4 w dziesiątym roku istnienia marki SingStar. Wraz z produkcją na rynku pojawiła się aplikacja na urządzenia mobilne działające pod kontrolą systemów operacyjnych iOS oraz Android.
Dzięki programowi można zamienić swój smartfon w mikrofon wykorzystywany podczas zabawy oraz ustawiać kolejkę piosenek.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>