Doskonały sposób na naukę alfabetu i czytania wysoko cenioną przez pedagogów metodą sylabowania. Zobacz jak uprzyjemnić dziecku naukę i sprawić by polubiło samodzielne czytanie. Program przeznaczony dla dzieci w wieku 4-7 lat firmy Aidem Media (107)

Read more

Filmik: Rybka Mini Mini ABeCadło – Nauka literek Przejdź na stronę: Materiały Edukacyjne, gdzie znajdziesz przydatne w nauce takie działy jak nauka liczenia, nauka kolorów, nauka czytania czy pieśni patriotyczne śpiewane przez dzieci. Przejdź do działu: Nauka Alfabetu (1512)

Read more

Filmik: Piosenka dla dzieci – Alfabet Abecadło Przejdź na stronę: Materiały Edukacyjne, gdzie znajdziesz przydatne w nauce takie działy jak nauka liczenia, nauka kolorów, nauka czytania czy pieśni patriotyczne śpiewane przez dzieci. Przejdź do działu: Nauka Alfabetu A – A jak Ania, B – B jak Basia, C – jak Celina, D – jak Dominika, […]

Read more

Filmik: Alfabet dla dzieci – Film edukacyjny dla najmłodszych Przejdź na stronę: Materiały Edukacyjne, gdzie znajdziesz przydatne w nauce takie działy jak nauka liczenia, nauka kolorów, nauka czytania czy pieśni patriotyczne śpiewane przez dzieci. Przejdź do działu: Nauka Alfabetu Idealny film dla dzieci do nauki alfabetu. Lulek i Rózia przeprowadzą Was przez cały literkowy świat. […]

Read more

Filmik: Alfabet angielski dla dzieci Przejdź na stronę: Materiały Edukacyjne, gdzie znajdziesz przydatne w nauce takie działy jak nauka liczenia, nauka kolorów, nauka czytania czy pieśni patriotyczne śpiewane przez dzieci. Przejdź do działu: Angielski Dla Dzieci (379)

Read more